Změna rozvrhu Nemocvičny

A protože jste se na nás obraceli s dotazy, proč rozvrh měníme, sotva si zvyknete na "svou" lekci, dlužíme vám s tímto finálním rozvrhem i vysvětlení...

Měnit rozvrh nás netěší, není to náš rozmar. Naopak. S každou změnou rozvrhu pro nás vyvstane řada administrativní práce s tímto spojené. Jednak grafická úprava rozvrhu, zapracování na webové stránky, změna v rezervačním systému, tisk propagačních materiálů… Je to vždy velká komplikace a současně vnímáme i to, že vám v tom děláme zmatek, což nás mrzí nejvíce.
Pokud tedy došlo (dojde) ke změně rozvrhu, je důvod jediný - požadavek ze strany našich trenérů. Tito trenéři jsou z větší části vysokoškoláci. Zrovna v tomto období měli nejhorší čas - zkouškové období. Kdykoliv se na nás trenéři obrátí s tím, že jim ve škole změní rozvrh a pro ně je neschůdné zvládat svoje lekce, musíme tomu obratem přizpůsobit i rozvrh. Na trenérech celý projekt stojí! My si jejich práce vážíme a chceme, aby svoje lekce vedli bez stresu, zda budou začátky svých hodin včas stíhat, prostě s dobrým pocitem, který přenesou i na vás. 
S novým školním rozvrhem našich trenérů a příchodem posil vám již slibujeme stabilizaci lekcí. 
Ještě jednou děkujeme za trpělivost a těšíme se na vás v Nemocvičně!

Hlavní menu
Volat na číslo: +420 720 987 564