Naši trenéři

Denisa Provazníková

Motto: “Když už, tak pořádně!”


21 let, z Brna. Od malička se věnovala baletu, aquabellám, aerobicu, několik let estetické gymnastice a nakonec propadla street dancu. Ale protože jí tyto aktivity nikdy nestačily, začala ve 13ti letech chodit do posilovny, kde se mohla vybít. Postupem času si oblíbila i kruhové tréninky a cvičení s vlastní váhou, až se dostala ke crossfitu, kterému se momentálně věnuje na závodní úrovni.

Denisa v póze
Denisa v kliku na kettlebellech Denisa s kettlebellem Denisa v protažení

Barbora Pitříková

Motto: “Každý den je novou šancí něco změnit.”


25 let, Kanice. Fyzioterapeut a ergoterapeut rehabilitačního oddělení Nemocnice Blansko. Věnuje se pacientům s neurologickými diagnózami a úrazům horní končetiny. Sport v jakékoli podobě neodmyslitelně patří k jejímu životu. Nejraději se věnuje venkovním aktivitám jako je vysokohorská turistika, lezení a v poslední době isilniční cyklistice. Aby svůj pohybový repertoár rozšířila, začala na gymnáziu s pilates a power yogou, od té doby jí není cizí ani tělocvična.

Barbora v póze
Barbora v dřepu Barbora v protažení Barbora v póze

Věra Walter

Motto: “Nejsilnější je myšlenka, jejíž čas právě nadešel.”


28 let, Blansko. Yoga je pro ni jemnost, lehkost, hravost a hlavně radost. A přesně to se snaží předat lidem na svých lekcích. Je dobré mít sílu těla i ducha v rovnováze, proto si udělala instruktorský kurz Body & Mind. Další vzdělávání není povinnost, ale čirá záliba. Yoga je pro Věru srdcovka, ale své čestné místo mají také volejbal, basket a kolo.

Věra v póze
Věra v protahovací póze Věra v balanční póze Věra v protažení

Lucie Klozová

Motto: “To, že něco nejde, neznamená, že to nepůjde”


25 let, Šebrov. Absolventka LF MU 2017, Pohyb je pro mě neodmyslitelnou součástí každého dne. Miluji běh v přírodě, cyklistiku, vysokohorskou turistiku, plavání a od roku 2014 se věnuji sálovým lekcím. Mám radost s každé společně odcvičené lekce a výsledky, které vidím na sobě i lidech, co cvičí se mnou mě velmi naplňují.

Lucie v póze

Zdeňka Liptáková

Motto: “Budoucnost je tvoje volba. Nikdy není pozdě začít.”


38 let, z Blansku, 2 děti. Od 6 let se věnovala modernímu výrazovému tanci a baletu. Na střední škole ji to začalo táhnout do posilovny a při studiu pedagogické fakulty se stala držitelkou licence cvičitelka aerobiku, jejž také předcvičovala. Říká o sobě: "pohyb je nedílnou součástí mého života". Zajímala se též o street dance a contemporary dance. V současné době se déle vzdělává jako fitness a funkční trenér.

Zdeňka v póze

Veronika Doležalová

Motto: “Odpověď najdeš uvnitř sebe.”


S jógou jsem se poprvé setkala již ve velmi raném věku. V 18 letech jsem absolvovala kurz hatha jógy v Thajsku. V té době jsem si uvědomila, že si nechci nechat jen pro sebe to, co pro mě jóga znamená a rozhodla se svoji vášeň pro jógu sdílet s ostatními lidmi. Přeji si, aby každý měl možnost využít mocné nástroje, které jóga poskytuje. Dnes na jógu pohlížím jako na vysoce propracovanou filozofii, jejímž cílem je dovést člověka k hlubšímu sebepoznání. Má praxe nekončí závěrečnou relaxací, jóga je pro mě životní cestou.

Eva Juříčková

Motto: “Co děláš s radostí, to tě neunaví”


21 let, z Blanska. Odmalička je sport neoddělitelnou součástí jejího života, ráda jezdí na kole, plave a lyžuje. Od 16 let předcvičuje BOSU, ve kterém se snaží o správné držení za pomocí zpevnění středu těla a zlepšení balance. Snaží se všechny okolo inspirovat k lepším výkonům. Nejdůležitější pro ni je, aby z jejích lekcí každý odcházel s úsměvem na tváři.

Radek Langr

Motto: “Kdo chce jiným svítit, musí sám zářit!”


Sportu se věnuji od mala. Před 8 lety, při přípravě na policejní školu, jsem začal více cvičit, více běhat. Později se i více zajímat o fitness/kulturistiku/crossfit a vzpírání a vše s tím spojené. A u toho jsem zůstal až do dnes. Dnes vedu kruhové treninky, tabatu a core tréninky.

Hlavní menu
Volat na číslo: +420 720 987 564