Nemocvična k 9.4.2020 končí působení v budově Smetanova 7, vedení hledá řešení pokračování tohoto projektu

Na základě této skutečnosti bylo stanoveno datum 9.4.2020 jako poslední den cvičebních lekcí, tedy jako datum, do kdy lze čerpat kredity. Do této doby bude provoz Nemocvičny probíhat bez jakéhokoliv omezení. Prosíme klienty, aby si nenabíjeli částky větší, než do tohoto termínu stihnou vyčerpat.

Vedení Nemocnice Blansko v tuto chvíli hledá řešení pro zachování projektu Nemocvičny,
a to v podobě přesunu Nemocvičny do prostor ambulantní části rehabilitace v budově nemocnice. V současné chvíli zjišťujeme technické a organizační možnosti, tedy to, zda je přesun reálný.

Zároveň informujeme všechny klienty, že o své peníze nepřijdou. Přesune-li se provoz do jiných prostor, bude Nemocvična nadále pokračovat (včetně stávajících trenérů, kteří přesun podpořili a přislíbili svoje působení v dalších náhradních prostorách). Bude-li projekt zachován, budou realizovány i příměstské tábory.

Pokud bude muset být provoz Nemocvičny ukončen, peníze budou všem klientům vráceny
a rodiče, kteří již odevzdali přihlášku dětí do letních turnusů příměstských táborů, budou o této skutečnosti informováni.

Veřejnost budeme informovat nejpozději do 9.4.2020.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Blansku dne 4.3.2020

MUDr. Vladimíra Danihelková, MBA                                 Bc. Kateřina Ostrá

ředitelka Nemocnice Blansko                                            tisková mluvčí

Volat na číslo: +420 720 987 564